Ciekawe miejsca Zakupy

W Alpy!

8/02/2012Katiusza

Przeglądając kategorie na Destination Guide , a dokładnie na Nature&Parks natrafilam na Virtualne Alpy .  Zaciekawiona krótkim opisem tego miejsca postanowiłam je odwiedzić. Moim oczom ukazały się piękne górskie łańcuchy, rwące strumyki i góralska chatka, która wyglądała dokładnie tak, jak wyglada nasze pierwsze wyobrazenie związane z góralską chatką :)
Polecam podczas zwiedzania ustawić najwyższą grafike i włączyc cienie.

Przy okazji pstrykania dla was fotek tego miejsca, zrobiłam mały pokaz ubrań, które udało mi się zakupić po sporej przecenie w sklepie Kyoot. Wszystko co tam znajdziecie (ubrania, makijaże, buty, meble) wycenione jest na 50L$. Wystrzegajcie sie tylko fatpaków, ich cena sie nie zmieniła, o wiele bardziej opłaca się kupować pojedyńcze sztuki. Obniżka obowiązuje do 9 sierpnia.
Przydatne adresy:

Ubrania: Kyoot
Włosy: Truth
Buty: NX-Nardcotix

Virtualne Alpy: slurl


Jak już pozwiedzacie, to podzielcie się wrażeniami w komentarzach :)
You Might Also Like

6 komentarze

 1. super post i fajne seksowne zdjęcia, ale o swinskim ryju i uszach dostepnych za darmo tutaj http://slurl.com/secondlife/Hokkaido%20Japan/82/133/22 to nie wspomnialas !!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Te ekskluzywne produkty nie były mi znane. Ale skoro juz o nich wspomniałeś...

  OdpowiedzUsuń
 3. no właśnie a co z avatarem hamburgerem, o nim też nie wiedziałaś??

  OdpowiedzUsuń
 4. Odmawiam składania wyjaśnień. Proszę się skontaktować z moim adwokatem.

  OdpowiedzUsuń
 5. a ja ostatnio widzialem wspanialy wozek spacerowke niby dla dziecka le zmiesci sie w nim rowniez dorosly osobnik, nastepnym razem w alpy prosze nie zapomniec wziasc takiego wózka

  OdpowiedzUsuń
 6. nie ma to jak wycieczka w góry na szpilkach:P

  OdpowiedzUsuń

Formularz kontaktowy