Zakupy

Hunt & Sales & Group gift

5/07/2011Wer

Jeśli macie w kieszeni zbędne 5L$ to warto wydać je na opłatę za przyłączenie do grupy Chandelle. Jako majowy prezent Chandelle ofiaruje ten szary komplecik. Jak już będziecie w sklepie to rozglądnijcie się uważnie za kolorowymi krótkimi koszulkami na szeleczkach, które można kupić za 0L$.

 

Brązowa marynarka ze spodniami i szalem w kratę to outfit, który bardzo przypomina strój do jazdy konnej. Myśle, że może się okazać przydatny szczegolnie biorąc pod uwagę, że w SL ostatnimi czasy zapanowała moda na hodowle tych sympatycznych zwierzaków. Komplet to gift z BSC Hunt. W Galeria Fashion szukamy słowa "LOW".


Przy okazji BSC Hunt-u odkryłam, że w Galeria Fashion trwa wyprzedaż. Wszystkie produkty zostały przecenione i ich cena waha się od 5 do 50L$. Brązowe futerko poniżej kosztowało 10L$. 

I jeszcze włoski. Jeśli lubicie jasne odcienie włosów + jeśli nie przeszkadzają wam fryzurki "nie poruszające się" to czas wybrać się do Sixty-Nine. Ceny wszystkich sandy blond i silver paków zostały zredukowane do 50L$. Fryzury są naprawde piękne. Nie wiem jak długo potrwa ta "promocja", więc radze się pośpieszyć.

You Might Also Like

0 komentarze

Formularz kontaktowy