Zakupy

Zasypiam

4/25/2012Wer

...nawet kawa nie pomaga.


Postanowiłam kupić Jumpsuit Ricielli, który dostępny jest za 70L$ w The Dressing Room. Na obrazku wyglądał cudnie. Na Weronice wyglądał nieźle ale tylko od pasa w dół. Ma bardzo ładny kształt nóg. Dość nietypowy - wygląda jakby awatar miał ciągle wypięte do przodu biodra:). Natomiast góra, no cóż, pozostawia sporo do życzenia ze względu na alphę, która powinna być pociągnięta również na ramię z rękawem. Wtedy uniknęlibyśmy prześwitów skóry. Założenie większego rozmiaru nieco pomaga ale nie rozwiązuje problemu.

Weronika ma na sobie także skin JesyliLo, będący aktualnie group giftem w sklepie. Jest całkiem ładny.. Jedynym mankamentem są usta, które mają namalowany czerwony pasek przez środek. Ale od czego są make upy?:) Przykryłam usta czerwonym tatuażem z Charme.

I jeszcze buty. Teoretycznie jest to dollarbie z The Dressing Room ale jak się później okazało po kupnie paczki dostałam jedynie prawe buciki i zostałam poinstruowana do wybrania się do The Dressing Room Blue i kupna kolejnej paczki dollarbie z lewymi bucikami. Czyli razem 2L$. Sprytnie co? Mnie to trochę poirytowało i bynajmniej nie ze względu na cenę.


Jumpsuit - Ricielli at The Dressing Room, 70L$
Skin - Jesylilo, group gift, 0L$
Shoes - The Dressing Room gift, you need to buy two packs, each 1L$, one in the dressing room and one in the dressing room blue, few colors of shoes included

Other:
Lip tattoo - Charme
Pose - Frozen
Hair - Elikatira

You Might Also Like

1 komentarze

  1. bo to był sklep dla inwalidek wojennych z jedną kończyną, właściciel sklepu nie chcąc ich ranić dostosował ofertę do ich potrzeb

    OdpowiedzUsuń

Formularz kontaktowy