Ciekawe miejsca Zakupy

Przepiękna Japan Tempura Island

6/11/2012Katiusza

Ubrania jakie upolowałam podczas trwającej własnie wyprzedaży z okrazji rocznicy sklepu PurpleMoon, skłoniły mnie do poszukiwań miejsca, w którym mogłabym zrobić zdjęcia. Na marne latałam od simu do simu, to odpychana brzydkimi testurami , to nieodpowiednim charakterem miejsca. Wtem olśnienie - Japan Tempura! Nie wiem, czemu nie pomyślałam o tej wyspie odrazu.

Japan Tempura Island istnieje odkąd pamiętam. Było to pierwsze miejsce w Second Life, które mnie zachwyciło, zaraz po nim odkryłam równie piękne (nieistniejące już) Ogrody Apolla.
Tempura jest pomysłem czterech japońskich projektantów, których koncepcją było stworzenie miejsca pełnego miłości i relaksacji. Oficjalne otwarcie simu nastapiło 25 maja 2008 roku.

Japan Tempura Island składa się z 3 lasów: wiosennego, jesiennego i letniego, jednego z najwiekszych pól kwiatowych w Second Life, zamku z przepieką salą balową i galerią,  2 okręgów na wodzie: jednego do tai-chi, drugiego do medytacji, kilku prywatnych pokoi dla zakochanych (pawilon przy tai-chi, łodź podwodna) oraz wspaniałego złotego mostu, który doprowadzi nas od miejsca teleportacji do niemal wszystkich zakatków Tempury.
Japan Tempura Island [Prywatny samolot - wystarczy kliknąć]
Ustawienia Nieba: Fairy Blue (Paulina)


Co Katia ma na sobie?

Zdjęcia 1-3:
*Cały Outfit ( w tym korale i buty!): Manager's Choice #17 ( 60 L$) PurpleMoon Creations
*Włosy: Renee Hair - Caviar (250L$) *Bliss Couture* Hair

Zdjęcia 4-5:
 Kimono: Bed of Roses Mesh Dress in Black/White (100L$ PurpleMoon Creations
*Włosy: Hilda Hair -  Caviar (250L$) *Bliss Couture* HairYou Might Also Like

3 komentarze

Formularz kontaktowy