Know How Zakupy

Darmowe meshowe avki 2

7/08/2014Katiusza

Wczoraj Suz wspominała o darmowych meshowych awatarach z TheShops.
Sprawa ma sie tak: Owszem dłonie, stopy oraz sylwetke otrzymacie za free, ale głowa do kompletu to juz kwestia 3 lub 5 tysiecy lindenów (w zależności od modelu). Nie jest oczywiście konieczna, ale nie będzie łatwo dopasować ciała do standardowej głowy. Nawet jeśli uda wam się jakimś cudem dopasować rozmiar szyji to problemem będzie odcień skina -  aczkolwiek kilku kreatorów skinów już zainteresowało się tym projektorów.

Kolejnym problemem są ubrania -  te meshowe robione na standard shape nie bedą pasować. Tak wiec potrzebna będzie nowa garderoba.
Buty -  to samo, nie sprawdzałam czy te ze Slinka by pasowały, aczkolwiek skoro to konkurencja to prawdopodobnie nie ma co na to liczyć.

Zasadniczym plusem prócz ceny jest fakt, że te ciałka są przepięknie wymodelowane, kształtne, realistycznie uformowane i co najważniejsze reagują na edycje wyglądu, więc możecie je edytować, tak, jak standardowego SL-owskiego shape.

Jako ciekawostka -  przy edycji biustu, gdy wybierzecie najmniejszy rozmiar to piersi są zasysane do środka :D  Wklęsły biust -  tylko w SL!

 Slink także wyprodukował meshowego shape, nawet z HUDem, dzieki któremu można wyłaczyć (alpha) widoczność poszczególnych partii ciała. Ten shape jest jednak płatny -  ponad tysiąc lindenów.You Might Also Like

0 komentarze

Formularz kontaktowy