O NAS

    Dwie młode kobietki. Blondynka i brunetka. Cieszące się pełnią życia zarówno w pierwszym, jak i w drugim świecie. Teraz z pewnością możemy mówić o sobie przyjaciółki (i co więcej, nie tylko wirtualne). Mimo to, każdy, kto nas zna potwierdzi, że historia tej znajomości do łatwych, prostych i różowych nie należy. Cóż, początki bywają trudne, ale jak widać było warto. Połączyło nas podobne poczucie humoru, wyczucie stylu, nastawienie do świata wirtualnego a przede wszystkim chęć zabawy. Podobni a jednak zupełnie inni. Idealnie się dopełniamy i jednocześnie doskonale potrafimy grać sobie na nerwach. Być może to właśnie stanowi nasz sukces.

   Można śmiało uznać, ze wychowałyśmy się w sl na blogach. Dzięki nim nauczyłyśmy się budować, znajdować zakupowe okazje, tworzyć pierwsze koszulki, czy wyszukiwać warte uwagi wirtualne miejsca. Idea "2swiat" powstała dość spontanicznie, pewnego zimnego, piątkowego wieczoru. Nie trzeba było długo czekać. W naszym przypadku zasiane pomysły kiełkują w zawrotnym tempie. 

   Nie jesteśmy w rl pisarkami, redaktorkami naczelnymi a tym bardziej nie zajmujemy się profesjonalnie korektą tekstów, więc byłoby nam niezmiernie miło, gdyby bardziej zwracano uwagę na to, o czym piszemy, aniżeli na „źle postawiony przecinek".

   Nie zamierzamy być niczyją konkurencją, nie chcemy wywoływać skandali.
Posiadamy jednak własne zdanie i nie boimy się go prezentować. Mamy nadzieję, że nasze posty ułatwią wielu z Was wirtualne życie. Jesteśmy otwarte na wskazówki i opinie zarówno te pozytywne, jak i te krytyczne, dlatego prosimy o komentarze.

Pozdrawiamy serdecznie,
Pati, Wer

Kontakt inworld: Weronika Pobieski, Patina Edwardstone

A oto i my:)
Formularz kontaktowy